70476326_2409028415801596_3400145331285917696_n

Rudenišką sekmadienio popietę širdis džiugino ypatinga arfos muzika

Biržuvėnų dvaro sodyba 2019 m. rugsėjo 15 dienos popietę kvietė pasiklausyti itin reto instrumento – arfos koncerto „Šventųjų šviesos ilgesys“, kurį atliko Gabrielė Ašmontaitė.
Nors diena buvo itin šalta, žiūrovai ne pabūgo blogo oro ir džiaugėsi turėję unikalią galimybę ne tik išgirsti arfos muziką, bet ir patys prisiliesti prie instrumento, pamėginti išgauti garsus. Atlikėja Gabrielė dovanojo ne tik muzikinius kūrinius, bet ir papasakojo kaip instrumentas keitėsi bėgant amžiams, taip pat itin jautriai perteikė kiekvieno muzikinio kūrinio mintį bei prasmę per žodį ir muziką.
Koncertą įprasmino naujai surengta ir pristatyta medinės sakraliosios dievdirbystės paroda „Rūpintojėlis – amžinybės sergėtojas“. Koncerto metu buvo pristatyta 12 unikalių XX a. vid. Šventųjų atvaizdų. Išvysti šią ekspoziciją lankytojai turės galimybę dar keletą mėnesių.
Koncerto metu buvo sulaukta ypatingų svečių: Telšių rajono savivaldybės mero Kęstučio Gusarovo ir jo žmonos Ligitos, taip pat Varnių regioninio parko direkcijos direktorės Irenos Zimblienės ir kitų koncerto svečių.
Dvaro administracija nuoširdžiai dėkoja bendraorganizatoriams ir koncerto iniciatoriams: Filosofijos ir sielotyros paramos ir labdaros fondui „Silentium“ bei sakraliųjų amatų mokyklai „Menantys“.

Šiuo metu tiek komentarai, tiek atsiliepimai išjungti.